Joburi in domeniul bancar

Procredit Bank » Consilier Clienti Intreprinderi Agricole

(job inactiv)

Locatie: Slatina

Data adaugarii: 2012-01-15

Responsabilitati
Principalele responsabilitati:

•Dezvoltarea portofoliului de clienti IMM, inclusiv clienti care desfasoara activitati agricole, atat prin achizitia clientilor noi, cat si prin extinderea produselor si serviciilor utilizate de clientii existenti
•Activitati de vanzare in vederea achizitionarii de noi clienti IMM, inclusiv clienti IMM care desfasoara activitati agricole
•Gestiunea clientilor Intreprinderi Agricole existenti
•Informarea si consilierea clientilor Intreprinderi Agricole privind gama de produse si servicii bancare oferite
•Identificarea canalelor de promovare locale pentru segmentul de clienti Intreprinderi Agricole si folosirea acestora astfel incat procesul de achizitie sa fie cat mai eficient
•Participa direct in cadrul comitetelor/intalnirilor in care se iau decizii legate de conditiile concrete de ofertare a unui client Intreprinderi Agricole

Cerinte
Daca te identifici cu misiunea si valorile bancii noastre, doresti sa afli mai multe despre alte tari si culturi si corespunzi profilului urmator:

•Studii superioare
•Experienta in achizitia de clienti Intreprinderi Agricole reprezinta un plus
•Bune cunostinte de utilizare PC
•Abilitati de comunicare si de inter-relationare
•Abilitati de vanzare si negociere
•Atentie, rigurozitate si responsabilitate
•Permis de conducere categoria B

iti oferim un loc de munca interesant si plin de provocari intr-un mediu international dinamic, caracterizat printr-o ierarhie simpla.

Expira la: 2012-02-15