Joburi in domeniul bancar

BRD » Consilier Echipa Transversala Suport (Bucuresti)

(job inactiv)

Locatie: Bucuresti

Data adaugarii: 2012-10-15

Departament
Comercial

Responsabilitati
Inlocuieste in cadrul Grupului persoanele absente, preluand atributiile specifice functiei acestora.

Functiile inlocuite pot fi : consilier clientela persoane fizice (dezvolta portofoliul de clienti, gestioneaza si optimizeaza relatia cu acestia), operator ghiseu (efectueaza operatiunile de ghiseu si asigura vanzarea produselor si serviciilor), administrator mijloace de plata (asigura prelucrarea operatiunilor cu instrumente de plata primite de clienti).

Cerinte
Experienţă profesională:
- experienta in relatia cu clientii sau stagiile de practica bancara constituie un avantaj

Profilul candidatului:
- orientare catre client
- acuratete
- rigoare
- responsabilitate
- facilitate in comunicare

Expira la: 2012-11-15